Hakkımızda


Aslanbaba Group , 20 yılı aşkın üretim ve ihracat tecrübesi olan, 3 farklı sektörde 4 şirketiyle 50′den fazla ülkeye ihracat gerçekleştiren alanında dünyanın önemli şirketleri arasındadır. Grubumuz Temizlik, Kozmetik, Bebek bezi, Hasta Bezi ve Hijyenik ürünlerinin markalarıyla üretim ve satışını gerçekleştirmektedir.

Grubumuz piyasa aktörleri içinde daha sağlam duruş için gerekli altyapıyı sorunsuz bir şekilde AB normlarına uygun şartlarını sağlayan üretim tesislerine sahiptir.Toplam 18.0000 m2 ye ulaşan kapalı alanda üretim yapan modern tesisleri ve Aslanbaba Çocuk Bezi ve Tem. Ürn. Ltd. Şti., MARSAN Sağlık Ürünleri A.Ş.,  HAS Kağıt A.Ş. ve AS Kimya Kozmetik ve Temizlik Ürn. Ltd. Şti. şirketleriyle  ihracaat ve pazar paylarını her geçen gün arttırmaktadır.

Aslanbaba Group, Gelişime ve yeniliğe açık her gün bir önceki günden daha kurumsal olmaya çalışan, çağdaş ve tüketici haklarına saygılı ve kaliteyi ön planda tutan, Sağlık Bakanlığı, ISO 9001 ve CE belgeleriyle çocuk bezi, hasta bezi, hijyenik kadın bağı, ıslak havlu, şampuan, sıvı el sabunu ve her türlü temizlik ürünleri üretimini ve satışını gerçekleştiren bir şirkettir.

Grubumuz, Bulunduğu sektörde lider kuruluşlar arasında yer almayı hedef almış ve o hedefe ulaşmak için kurulduğu günden bu yana sağlıklı bir toplum ve güçlü bir ülkenin gelişmesine hizmet etmektedir.

Ayrıca Grubumuz, Uluslararası 2.Kalite çocuk bezi pazarında da  önemli pazar payına sahip olup, ton bazında çocuk bezi, hasta bezi ve kadın pedi satışını dünyanın her bölgesine yapan önemli firmalardandır.

Yüksek kalitede gerçekleştirdiği ürünler özellikle Avrupa, Türk Cumhuriyetleri ve Afrika’da çok ciddi şekilde talep görmekte ve markalaşmaktadır.

Sektöründe uluslararası saygınlığı olan grubumuz gelen talepler neticesinde Afrika ve Türki Cumhuriyetlerde 3 adet fabrika kurup, gerekli eğitimleri çalışanlara vererek başarıyla teslimatını gerçekleştirmiştir.